KONST / Litografier / Färglitografi 11611453
nr 1161 1453
Michael Qvarsebo
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, 90/300, signerad, motivet: 93x60
Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 februari 2018
kl 19:04:39
9/2 16:44:19